stacjonarnyinternet.pl

– komputery, technologie, internet

gry multiplayer online
Lifestyle

Najlepsze gry multiplayer online.

Szybko rozwijająca się technika internetowa pozwoliła, w ostatnim czasie, na duży wzrost popularność gier wieloosobowych. Gry multiplayer online pozwalają graczom z całego świata rywalizować między sobą oraz wspólnie cieszyć się ze swojego hobby, a to wszystko bez wychodzenia z domu. W dalszej części tekstu zostanie przedstawionych kilka tytułów, którym warto się przyjrzeć.

World of Warcraft.

World of Warcraft jest najpopularniejszą grą gatunku MMORPG, która zdobyła sympatyków na całym świecie. W grze gracze wcielają się w stworzoną przez siebie postać, która będzie reprezentowała jedną z wielu klas. Dostępne klasy to m.in. wojownik, mag, druid, łotrzyk i wiele innych. Podczas rozgrywki gracze będą wypełniać różnego rodzaju misje i walczyć z potężnymi bossami. Jednak aby móc zagrać w grę należy opłacać miesięczny abonament, który wynosi około 50 zł za 30 dni zabawy.

League of Legends.

League of Legends to gra typu MOBA, w której trzy lub pięcioosobowe drużyny rywalizują między sobą na specjalnych arenach. Podobnie jak World of Warcraft jest osadzona w fantastycznym świecie. Głównym celem jest zniszczenie bazę przeciwnika. Kluczem do zwycięstwa jest współpraca pomiędzy poszczególnymi członkami zespołu. Autorzy gry ciągle ją udoskonalają i oddają w ręce użytkowników coraz nowszych i różnorodnych bohaterów. Gra jest dostępna za darmo, z dostępnymi mikropłatnościami.

World of Tanks

World of Tanks to gra akcji, w której gracz wciela się w załogę czołgu podczas II WŚ. Tutaj także są drużyny, które rywalizują między sobą w różnych formatach rozgrywki. Jedną z nich może być zniszczenie przeciwka lub tzw. zdobycie flagi. Ta gra również wymaga współpracy pomiędzy poszczególnymi członkami. Autorzy oddali do dyspozycji wiele map oraz różnorodnych pojazdów, które pojawiały się na placach bitew II WŚ. W grze są obecne mikropłatności.

Counter Strike: Global Offensive

Jest to najnowsza odsłona niezwykle popularnej gry Counter Strike 1.6. Polega ona na walce pomiędzy drużyną terrorystów i antyterrorystów. Podczas rozgrywki drużyna terrorystów stara się podłożyć bombę w odpowiednim miejscu, lub zniszczyć przeciwną drużynę. Oczywiście, jeśli drużyna antyterrorystów chce wygrać starcie, nie może do tego dopuścić. Jest to shooter z perspektywą pierwszoosobową.

Przedstawione tytuły to jedne z najpopularniejszych gier multiplayer, jednakże ich lista jest bardzo długa. Praktycznie każda wydawana gra zawiera tryb wieloosobowy. Gry multiplayer online to świetny sposób na spędzanie wolnego czasu, dzięki którym można zawierać znajomości z osobami z drugiego końca Ziemi.