stacjonarnyinternet.pl

– komputery, technologie, internet

kamery ip
Technologie

Odkryj kamery IP Uniarch i zbuduj profesjonalny monitoring IP!

Nowatorskie funkcje, łatwa konfiguracja i rewelacyjny stosunek jakości do ceny to jedne z wielu wyróżników, jakimi możemy opisać kamery IP Uniarch! Przeczytaj nasz artykuł, sprawdź najważniejsze funkcje i możliwości urządzeń, i zbuduj profesjonalny monitoring IP z Uniarch!

Monitoring IP, obok instalacji alarmowych czy systemów kontroli dostępu, to jeden z podstawowych elementów, zapewniających bezpieczeństwo w domach jednorodzinnych, obiektach komercyjnych oraz zakładach produkcyjnych i przemyśle. Spośród produktów do monitoringu tworzonych przez rozmaitych dostawców, zdecydowanie warto wyróżnić rozwiązania Uniarch. Czym charakteryzują się IP Camera oferowane przez tę markę?

Najważniejsze funkcje kamer IP Uniarch

Sprawdźmy najpierw, jakie funkcje oferują kamery IP Uniarch. Poniżej zebraliśmy dla Ciebie garść najważniejszych funkcjonalności, o których musisz wiedzieć.

  • Technologia PoE – prowadzenie okablowania systemu kamer IP Uniarch bez potrzeby osobnego zasilania. Wszystko przy użyciu tej samej skrętki komputerowej, którą wykorzystujesz do transmisji danych video oraz połączenia urządzeń z siecią LAN.
  • Funkcje przetwarzania obrazu – zaimplementowane przez projektantów i programistów zaawansowane algorytmy przetwarzania video w znaczący sposób wpływają na jakość rejestrowanego obrazu. Funkcje takie jak DWDR rozszerzają dynamikę oświetlenia obrazu, zapewniając doskonałą widoczność szczegółów, niezależnie od oświetlenia sceny.
  • Motozoom oraz PTZ – mechanizmy motozoom i PTZ umożliwiają regulowanie przybliżenia obrazu oraz automatycznego dopasowanie szerokości kąta rejestracji video, bez potrzeby fizycznej obecności przy produkowanej przez Uniarch IP kamerze. Użytkownik ma możliwość programowania automatycznych ścieżek śledzenia z poziomu dedykowanych aplikacji zarządzających systemem monitoringu wizyjnego.
  • Emitery IR wspomagane funkcjami programowymi – połączenie promienników podczerwieni o dużej wydajności z zaawansowanymi funkcjami programowymi sprawiło, że kamery IP Uniarch zapewniają naprawdę rewelacyjne wyniki rejestrowania obrazu w nocy oraz w nieoświetlonych pomieszczeniach.
  • Standard ONVIF – doskonałą informacją dla osób posiadających już system monitoringu, składający się z urządzeń innej marki, będzie fakt, iż kamery IP Uniarch wspierają standard ONVIF. To oznacza, że możesz je z powodzeniem podłączyć do rejestratora IP innego producenta i czerpać korzyści z ich rozbudowanych funkcjonalności, bez potrzeby całkowitej wymiany sprzętu na nowy.

Dodajmy, że za rewelacyjną jakość i szczegółowość rejestrowanego obrazu odpowiadają też wysokiej klasy matryce CMOS PS (Progressive Scan). Elementy umożliwiają rejestrowanie wyraźnych postaci i obiektów nawet w przypadku ich szybkiego przemieszczania się.

Zalety kamer IP Uniarch

Rewelacyjna wręcz stabilność działania przez całą dobę i możliwość  rejestrowania obrazu 24/7/365 to jedna z wielu zalet kamer IP Uniarch. Czym jeszcze wyróżniają się produkty? Dzięki wbudowanym emiterom podczerwieni kamery IP Uniarch oferują możliwość rejestrowania bardzo dobrej jakości obrazu w trudnych warunkach oświetleniowych. Są także kompatybilne zarówno z rejestratorami DVR, jak i urządzeniami klasy NVR. Warto też wspomnieć o rewelacyjnej odporność kamer na zróżnicowane warunki pogodowe oraz możliwość wyboru sprzętu o kącie widzenia dopasowanym do potrzeb projektu.

Sklep z kamerami IP Uniarch

Wiesz już, czym wyróżniają się kamery IP Uniarch! Wspierają zaawansowane funkcje przetwarzania obrazu, standard ONVIF, technologię PoE oraz są wyposażone w wydajne promienniki IR. Dodatkowo mogą być zarządzane z poziomu aplikacji mobilnej. No dobrze, ale gdzie je kupić? Jeżeli szukasz zaufanego dostawcy kamer IP Uniarch, to skorzystaj z oferty sklepu internetowego EC System. W bogatej ofercie tego dostawcy znajdziesz szeroki wybór produktów marki Uniarch w zaskakująco dobrej ofercie cenowej. Dodatkowo uzyskasz kompleksowe wsparcie i fachowe doradztwo na etapie wyboru sprzętu.

Materiał zewnętrzny