stacjonarnyinternet.pl

– komputery, technologie, internet

Lodówka Samsung Side by Side
Technologie

Lodówka Samsung Side by Side – 3 zalety dwudrzwiowych lodówek, które warto znać

Każdy, kto chce kupić nową lodówkę do swojego domu, ma z czego wybierać. Na rynku jest wiele różnych modeli, wśród których znajdziemy klasyczne chłodziarki Combi z zamrażarką na dole, Multidoor czy lodówkę Samsung Side by Side. Dzisiaj przyjrzymy się bliżej tym ostatnim i zastanowimy się, jakie zalety może nam zaoferować podwójna lodówka Samsung. Jeśli szukasz odpowiedniej chłodziarki do swojej kuchni – sprawdź, co przygotował dla Ciebie Samsung!

Czym jest lodówka Samsung Side by Side?

Do niedawna praktycznie jedynym dostępnym modelem lodówek były lodówki typu Combi, czyli najbardziej klasyczne i znane każdemu chłodziarki z zamrażalnikiem w dolnej części urządzenia. Obecnie mamy znacznie większy wybór i możemy zdecydować się na nieco bardziej nietypowy model sprzętu. Przykładem może być lodówka Samsung Side by Side, czyli podwójna lodówka Samsung.

W przypadku rozwiązania Side by Side zamrażarka nie znajduje się na dole naszego sprzętu. Mamy dostęp do dwojga drzwi, które otwierają się podobnie do tych w szafie i po jednej stronie jest zamrażarka, po drugiej natomiast komora chłodząca. Jakie są zalety tego rozwiązania?

Pierwsza zaleta – lodówka dwudrzwiowa z kostkarką

Jedną z niewątpliwych zalet lodówki Samsung Side by Side jest fakt, że najłatwiej możemy spotkać lodówkę dwudrzwiową z kostkarką wśród tych modeli. Wynika to z bardzo prostej przyczyny – w większej i dwudrzwiowej lodówce łatwiej jest zmieścić kostkarkę niż w innym modelu lodówek.

Do korzyści płynących z tego rozwiązania raczej nie trzeba przekonywać żadnego miłośnika zimnych napojów. Lodówka dwudrzwiowa z kostkarką świetnie sprawdzi się nie tylko na co dzień, ale także wtedy, kiedy zaprosimy do nas gości lub będziemy organizować jakąś uroczystość.

Druga zaleta – podwójna lodówka Samsung to maksymalna przestrzeń

Kolejną korzyścią dla użytkownika, który wybierze lodówkę Samsung Side by Side, jest ogromna przestrzeń. Jak nietrudno się domyślić, lodówki tego typu są znacznie większe niż klasyczne, co znacznie przekłada się na ich pojemność. Dysponują także odpowiednio większą zamrażarką.

Co więcej, Samsung w swoich modelach używa technologii Space Max, która pozwala na maksymalne odchudzenie ścianek. W związku z tym nasza lodówka będzie nie tylko większa niż klasyczna, ale także będziemy mieć pewność, że jej przestrzeń będzie mogła być wykorzystana w stu procentach.

Trzecia zaleta – lodówka Samsung i jej design

Lodówki Side by Side mają jeszcze jedną cechę, która zdecydowanie nie zostanie niezauważona – design. Na szczególną uwagę zasługuje tutaj model Samsung Bespoke, czyli lodówka modułowa marki Samsung, której wygląd może być dowolnie modyfikowany przez użytkownika za pomocą wymiennych paneli zabudowy. To świetne rozwiązanie dla każdego, kto nie chciałby wymieniać całego swojego zestawu AGD przy każdym remoncie.

Reasumując – podwójna lodówka Samsung to bardzo dobry wybór, który dzięki swoim rozmiarom może nam pozwolić na rzadsze wizyty w sklepie. To świetne rozwiązanie dla dużych rodzin, które mają problem z przechowywaniem żywności w klasycznych modelach lodówek.