stacjonarnyinternet.pl

– komputery, technologie, internet

hosting reseller
IT

Dla kogo hosting reseller? Kim jest reseller hostingu?

Odsprzedaż usług hostingowych to doskonały pomysł na biznes. Przede wszystkim przy małym wysiłku daje duże rezultaty. Pozwala wzbogacić ofertę firmy. Dla kogo hosting reseller będzie dobrym rozwiązaniem? Kim jest reseller hostingu?

Reseller hostingu – kto to taki?

Hosting reseller to określenie na osobę, która decyduje się niejako pośredniczyć w sprzedaży usług hostingowych. Oferuje go jednak pod własną marką, wystawiając fakturę z danymi własnej firmy. Administrator stron WWW klientów, kont pocztowych, domen internetowych, który chce oprócz nich zaoferować klientom hosting jest właśnie resellerem. Tego typu dodatkowa propozycja jest świetnym sposobem na zachętę dla nowych osób – daje szeroki wachlarz usług, ale i pozwala na dodatkowy zarobek.

Kto może zostać resellerem hostingu?

Właściwie nie ma żadnych ograniczeń jeśli chodzi o to, kto może zająć się hostingiem resellerskim. Każdy, kto chce utrzymywać konta własnych użytkowników, może z niego skorzystać. Na stronie https://seohost.pl/hosting-reseller można przejrzeć ciekawą propozycję kont resellerskich, które oparte są na technologii macierzy NMVe, co gwarantuje wysoką wydajność i znacznie większą szybkość niż na popularnych serwerach opartych na standardowych dyskach SSD. Jak pośredniczyć w sprzedaży hostingu, to tylko najlepszego na rynku.

Dla kogo hosting reseller?

Hosting reseller jest opcją, z której powinien skorzystać każdy. Zarówno osoba prywatna, która chce w ten sposób zarobić, freelancer, który szuka dodatkowych sposobów na dochód, webmaster, który potrzebuje dla klientów dobrego, niezawodnego i szybkiego hostingu, jak i agencje, które w ten sposób poszerzają swoją ofertę. Dzięki hostingowi resellerskiemu można zaoferować pod swoją marką swoim obecnym i przyszłym klientom usługi hostingowe i to nie posiadając własnych serwerów.

Dlaczego warto zostać resellerem hostingu?

Decydując się na wejście we współpracę z dostawcą hostingu, by oferować go swoim klientom, można zyskać znacznie więcej niż może się wydawać na pierwszy rzut oka. Na pewno plusem jest to, że wzbogaca się własną ofertę biznesową. Można oferować klientom odsprzedaż kont hostingowych. I to nie byle jakich. Decydując się na pakiet hostingu reseller NVMe warto wybrać taki, który w pełni spełni oczekiwania co do pojemności i nie będzie miał żadnych limitów. Idealnie jest, gdy w ramach pakietu nie trzeba nic płacić za przeniesienie danych, tworzenie kopii zapasowych, ma się możliwość korzystania z zaawansowanych skryptów i aplikacji.

Poszerzając ofertę o niezawodny hosting, tworzy się wśród klientów profesjonalny wizerunek firmy, która ma wysokiej jakości usługi. A to przy zaoszczędzeniu pieniędzy i czasu, bowiem nie trzeba samodzielnie utrzymywać serwerów i zajmować się całą ich infrastrukturą.

Dzięki separacji kont, jaką daje reseller hostingu, nie trzeba się martwić o to, że obciążenie lub zawirusowanie jednej domeny będzie ze szkodą dla innej. Odizolowanie każdego konta pozwala na większe bezpieczeństwo i stabilność.